Лісовий гриб заважив 870 грамів.
В суботу, 12 вересня, особливим тихе полювання було для жителя Любешова Віктора Куха. Один із білих грибів, якого чоловік знайшов неподалік села Любешівська Воля – заважив аж 870 грамів.
Про це пише Любешівська районна газета «Нове життя».
Мав чоловік плетеного кошика, і велетень зайняв його повністю. Каже, здивувало кілька моментів. Перше – це розмір. Адже і «зростом», і товщиною гриб подібний до трилітрової банки. По-друге, виріс він у старому пеньку лежачи. Тож, зізнається, мусив розібрати пеньок, щоб дістати такого красеня. А третє – і найприємніше – гриб виявився чистим, без жодного черв’ячка.
Мусив розібрати пеньок, щоб дістати такого красеня.
«Навіть шкода було різати таке чудо, але вирішили посушити велетня – ледве помістився на бляшці», – зізнається пан Віктор.
Найбільше знахідці раділи діти. Особливо вдалося фото з сином Михасиком, в руках якого добре видно, що лісовий трофей – чималих розмірів.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…