В Івано-Франківській області за 4 роки ми “закриємо” всі дороги, – Зеленський на Прикарпатті (відео)

18 вересня президент України Володимир Зеленський з робочим візитом відвідав Івано-Франківщину.

Гарант ознайомився з перебігом відновлення інфраструктури у Ланчині на Надвірнянщині. Цей населений пункт постраждав від повені наприкінці червня 2020 року, пишуть Версії.

Президент України подякував “турецько-українській” компанії Онур за відновлення дороги в Ланчині.

Крім того, главі держави доповіли про стан будівництва доріг в області загалом.

“На цей рік у нас було заплановано приблизно 150 кілометрів. Вся мережа доріг в Івано-Франківській області – 1010 кілометрів доріг державного значення. На цей рік було 148, але зроблено приблизно 180 кілометрів”, – доповіли президенту.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Тобто, в Івано-Франківській області ми реально за чотири роки закриємо всі дороги”, – запевнив президент Зеленський.

Залишилася ще траса Н-18, яка з’єднує область з Тернопільщиною. Її обіцяють розпочати ремонтувати вже цього року, а наступного року завершити. Дану дорогу ще називають найкоротшою з Києва до Буковеля. Зараз вона в поганому стані, тому кияни їдуть на Буковель через Львів. Та гарант запевнив, що це тимчасово.

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago