Водна криза в Криму: окупанти урізають подачу води південному узбережжю

З 23 вересня жителям Алушти, Партеніту та Малого Маяка окупанти вимушені обмежити подачу води.

Джерело: Крим.Реалії з посиланням на заяву очільниці окупаційної адміністрації Алушти Галини Огнєвої

Пряма мова: “З середи, 23 вересня, ми запроваджуємо в Алушті, Партеніті та Малому Маяку обмежувальні заходи подачі води. А саме – в нічний час із 23:00 до 05:00 у системі водопроводу буде знижено тиск. Вода, буде, але йтиме вона під низьким тиском”

Деталі: Окупаційна влада запевняє, що такі обмеження є “тимчасовим заходом”, який нібито допоможе “не допустити ситуації повної відсутності води”.

Огнєва визнала, що в Ізобільнецькому водосховищі (розташовене в Алуштинському регіоні й обслуговує навколишні населені пункти) залишилося замало прісної води – її вистачить тільки до грудня.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Нагадаємо: У зв’язку з нестачею прісної води в Криму кремлівський куратор окупованого Росією півострова Сергій Аксьонов вважає за необхідне порушити кримінальні справи щодо людей, які розпорядилися перекрити Північно-Кримський канал.

При цьому представництво президента в АРК відкидає звинувачення російської влади щодо обов’язків України постачати воду до анексованого Росією Криму й наголошує, що забезпечення окупованої території ресурсами є обов’язком держави-окупанта.

Оля

Recent Posts

СБУ, ФБР та правоохоронні органи ЄС викрили гру рф на масштабному шпигуванні за громадянами ЄС, США та України через «хакнуті» Wi-Fi роутери

Служба безпеки спільно з ФБР, контррозвідувальними органами Республіки Польща та правоохоронними органами ЄС провела скоординовану…

15 години ago

Бути військовим – честь і повага!

Бути військовим – честь і повага! Військовослужбовці 55-ї окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ» на зустрічі…

2 тижні ago

Позивні народжуються по-різному — із жарту, випадку чи характеру, але з часом стають більшими за слова.

Позивні народжуються по-різному — із жарту, випадку чи характеру, але з часом стають більшими за…

2 тижні ago

«Як окупанти перекроїли освітні процеси на захоплених територіях — показуємо на прикладі технікума в Бердянську»

Окупований Бердянськ вже четвертий рік перебуває під контролем російської влади. Росгвардія зайняла місто на третій…

2 тижні ago

Не фантастика, а реальність: 7 корпус ДШВ – перший у Силах оборони тестує екзоскелети

Тестові зразки екзоскелетів надійшли до підрозділів нашого корпусу, а їх уже випробовують в логістиці та…

2 тижні ago

Ти вже сильніший, ніж думаєш

Кожен день війни ти проходиш свій маленький фронт: тримаєш себе в руках, підтримуєш рідних, працюєш,…

4 тижні ago