19 вересня у селі Радохинці Мостиського району (Львівщина) провели в останню путь Героя України Романа Червінського, військового волинської бригади. Чин похорону відбувся в церкві Святого Миколая.
Про це йдеться на сайті Яворівської РДА.
Віддати шану воїну та гідно провести в останню путь Романа Червінського прибули влада, родичі, побратими, друзі та мешканці села.
Нагадаємо, 16 вересня 2020 року близько 1 год 25 хв, перебуваючи в бліндажі, підірвався на гранаті військовий волинської бригади Червінський Роман Ярославович, внаслідок чого отримав травму несумісну з життям.
Червінський Роман Ярославович, 29.07.1991 р. – син військового, мешканець м. Яворова, призваний на військову службу у 2011 році.
У 2015 році мобілізований Яворівсько-Мостиським ОРВК та проходив службу як механік-водій механізованого взводу механізованої роти 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.
У хлопця залишились мама, тато та брат.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…