Кабмін приготував пенсіонерам черговий “сюрприз”

Про це заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко, передає прес-служба Кабінету міністрів, пише from-ua

Я не виключаю, що пенсійні виплати, які повинні забезпечити в січні 2017 року, ми будемо здійснювати до Нового року. Тому від керівництва Пенсійного фонду залежить своєчасне перерахування пенсій з 1 грудня, своєчасне нарахування нових пенсійних виплат і своєчасна виплата коштів людям. Весь необхідний ресурс для цього зараз є.

– сказав він.

Також Розенко доручив Пенсійному фонду в найкоротші терміни здійснити необхідні перерахунки у зв’язку з підвищенням розміру мінімальної пенсії з 1 грудня 2016 року.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Ми маємо достатні можливості для того, щоб з 1 грудня 2016 забезпечити підвищення прожиткового мінімуму і мінімальної пенсії на 10%.

– запевнив віце-прем’єр.

За словами Розенка, позитивно вплинуло те, що в 2016 році борг Пенсійного фонду перед Державною казначейською службою скоротився майже на 2,5 млрд гривень.

Тобто в цьому році ми не тільки не беремо ніяких позик в Держказначействі, а навпаки – погашаємо заборгованості, які накопичилися за попередні роки.

– підкреслив він.

annashchesna

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

7 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago