Дитина любить грати в комп’ютерні ігри? В цьому немає нічого страшного! Але важливо не втрачати почуття міри, інакше проблем не минути.
Мігрень
При тривалій грі, тривалість якої становить кілька годин, може виникнути приступ мігрені – сильний пульсуючий головний біль, що супроводжується світло- і звукобоязнею.
Долонний гидраденіт
Це захворювання може проявити себе онімінням і поколюванням в області великого пальця на руці. Викликають його, серед іншого, тривалі ігри на ігрових приставках. Симптоми цієї хвороби не пройдуть самі по собі, а лікування займе не менше 2-3 тижнів.
Тендиніт
Ця специфічна травма сухожиль рук і зап’ястя раніше зустрічалася лише у деяких спортсменів і людей певних робочих спеціальностей. Тепер же геймери – головні жертви цієї недуги. Курс лікування тендиніту становить 1-2 місяці. Весь цей час хворому доведеться терпіти пекучий біль в руці.
Тунельний синдром кисті
Тунельний синдром кисті – патологія, спричинена защемлением головного нерва. Внаслідок цього виникає біль і набряклість в місці ураження. Багатогодинна гра з використанням комп’ютерної мишки – один з основних провокаторів хвороби в наші дні.
СДУГ
Зрозуміло, синдром дефіциту уваги і гіперактивність не можуть розвинутися в результаті комп’ютерних ігор. Проте поведінка дитини та її реакції на навколишній світ буде дуже нагадувати цю недугу. Допустимий час гри на комп’ютері для дитини дошкільного віку – 10 хвилин в день. Не варто його перевищувати.
🤝 Завдяки проєкту «Контракт 18–24», молоді люди можуть приєднатися до лав Національної гвардії та Державної…
💥 "Контракт 18-24" – це добровільна ініціатива для громадян віком від 18 до 24 років,…
Коли інші ще розмірковують, Євгеній вже діє. Йому всього 21 рік, але він точно знає,…
Бути молодим — значить мати вибір. І мати силу змінювати світ навколо. Вероніка зробила свій…
Сила країни — в її людях. І кожен, хто стає до лав ЗСУ — стає…
Російські пропагандисти активно поширюють фейкову інформацію, стверджуючи, що Збройні Сили України нібито готують провокації у…