30 вересня, християни святкують іменини Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії. Вдова Софія та троє її доньок – мучениці, що жили у II столітті нашої ери в Римі за часів правління імператора Адріана.
Софія була благочестивою християнкою, тож своїх дочок вона назвала на честь головних християнських чеснот: Віри, Надії та Любові.
Чутки про праведну жінку дійшли до імператора, який був противником християнства. Імператор захотів особисто побачитися з матір’ю та її доньками. При зустрічі він наказав їм відректися від Бога, але всі вони відмовилися це зробити. Тоді Авіан наказав схопити дочок і жорстоко катувати їх на очах у матері. Після смерті дочок Софія оплакувала їх два дні, а потім померла тихою смертю.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…