facebook

В Україні хочуть змінити правила грошових переказів: чого очікувати і кого це торкнеться

В Україні пропонують змінити розмір дозволеної суми грошового переказу, яку можна переказувати анонімно – без ідентифікації особи – через банківські термінали.

Про це йдеться у внесеному у Верховну Раду законопроекті №3686.

Наразі в Україні діє обмеження грошового переказу сумою у 5 тисяч гривень – таку суму можна пересилати без використання карти або пред’явлення документів. Законопроект №3686 пропонує цю суму збільшити до 25 тисяч гривень.

Також зараз українці без довідок і підтвердження доходів можуть переказувати суму до 400 тис. грн, а банки можуть блокувати підозрілі перекази. Анонімний переказ, з точки зору законодавства, це той, який пройшов без верифікації відправника.

Варто зауважити, що збільшення анонімної суми переказу до 25 тис. грн не підтримали в Головному науково-експертному управлінні Верховної Ради.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“На наш погляд, таке рішення не сприятиме забезпеченню ефективного контролю за потоками незаконних коштів, в тому числі, з огляду на нинішні низькі розміри мінімальної і середньої заробітної плати в Україні. Зауважимо, що в супровідних до проекту документах відсутнє обґрунтування пропонованої суми грошового переказу“, – йдеться в пояснювальній записці.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...