Минулої доби, 3 жовтня, російсько-окупаційні війська на Донбасі п’ять разів порушили режим припинення вогню.
Минулої доби, 3 жовтня, російсько-окупаційні війська на Донбасі п’ять разів порушили режим припинення вогню.
Як повідомив пресцентр штабу ООС у Facebook, стрілецьку зброю противник застосовував у районі населеного пункту Майорськ, а гранатомети різних систем – неподалік Причепилівки та Новоселівки Другої.
На ділянках поблизу населених пунктів Водяне та Мар’їнка терористи вели вогонь зі стрілецької зброї та протитанкового ручного гранатомета.
Бойових втрат і поранень унаслідок ворожих пострілів серед особового складу Об’єднаних сил не було.
На вогневі провокації українські захисники зброю у відповідь не застосовували.
Офіцер ЗСУ Анатолій Штефан (Штірліц) повідомив у Telegram, що втрати російсько-окупаційних військ за добу склали три особи: один загиблий та двоє поранених (усі випадки – не бойові, обставини уточняються).
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…