“Ті, хто гірше за мавп”: чи побіжать виборці ОПЗЖ за російською вакциною від коронавірусу

Закордонні експерти стверджують, що російська вакцина від коронавірусу може бути небезпечною для життя людини.

Про це у коментарі ІА Вголос сказав політолог Андрій Міщенко.

“Українську владу не хвилює діяльність Медведчука. І діяльність Фокіна у тристоронній контактній групі цьому яскравий доказ.

Щодо переговорів кума Путіна про поставку російської вакцини в Україну, то тут і справді яскраво висловився Трамп, який заявив, що у США навіть мавпам це не вколять. І тут виборцям ОПЗЖ варто задуматись, за кого їх вважають їхні ідоли”, – наголосив політолог.

Оля

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

2 дні ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

3 дні ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

4 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

4 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

5 днів ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

6 днів ago