Categories: Технології

У Києві розробили новітній бойовий модуль для бронетехніки

Київський бронетанковий завод (КБТЗ) створив новітній комп’ютеризований кулеметно-гранатометний модуль для бойової техніки.

Про це повідомляє прес-служба державного концерну «Укроборонпром», до складу якого входить державне підприємство «КБТЗ». Новину передає «Преса України».

Як зазначається, нова зброя призначена для ураження живої сили, транспортних засобів, наземних об’єктів, а також об’єктів, що низько літають. Модуль можна встановлювати, як на стаціонарні об’єкти, так і на гусеничну техніку.

Розробники встановили на бойовий модуль інноваційну комп’ютерну систему управління вогнем «Каштан», яку створив київський «НВП «АТ-системи». Завдяки їй з’явилася функція дистанційного управління зброєю з прицільними відеокамерами.

«Тут використані всі сучасні підходи до автоматизованих систем відеоконтролю, інтелектуальної обробки зображень і управління. До системи можна підключити відеокамери різного типу і різної кількості. Можливості системи «Каштан» дозволяють вести спостереження за ціллю вдень на відстані 1800-8000 м і 600-2000 м вночі. Вона виявляє цілі типу БМП на дальності 500-4000 м всього за 15 секунд», – йдеться у повідомленні.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Модуль також включає 30-мм автоматичну гармату ЗТМ-1 або 2А72 з боєкомплектом 400 пострілів, 30-мм АГ-17 та 81-мм комплексу постановки димових завіс 902В «Хмара».

Нагадаємо, інженерна група «Азов» призупинила випробування української бойової машини підтримки танків (БМПТ) «Азовець» через неякісні оптико-електронні пристрої. Так, у якості приладів спостереження на танку встановили камери від домофонів.

«Укроборонпром» показав вражаюче відео з військовою технікою. «Київський бронетанковий завод – гордість української оборонки»:

annashchesna

Recent Posts

«Закрита» нарада Міноборони рф виявилася не такою вже закритою

Українські хакери продовжують глумитися над російськими чиновниками. Цього разу невідомі патріоти з гумором передали окреме привітання міноборони…

4 години ago

«Едельвейс» чекає. Контракт 18–24 — для тих, хто готовий діяти. 🇺🇦

Якщо тобі від 18 до 24 років, настав час зробити вибір, який може визначити твоє…

1 день ago

Російська пропаганда продовжує вигадувати нові історії навколо подій в Україні

Російські медіа поширюють заяви про нібито участь у протестах колишніх військових та певних «структур», які…

3 дні ago

Коли обираєш 92 — завжди у виграші. 🇺🇦

Вибір сильного підрозділу — це вибір якісної підготовки, професійного розвитку та команди, яка щодня виконує…

3 дні ago

⁨”Азимут”, головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із СЗЧ.

⁨"Азимут", головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із…

4 дні ago

«Викрадатиму їхніх родичів»: за погрози сім’ям військових ТЦК чоловік отримав п’ять років із дворічним випробуванням

Вламуватися до приватного житла, грабувати, викрадати родичів військовослужбовців ТЦК та СП і захоплювати їх в…

7 днів ago