У середу, 21 жовтня, під Харковом на Окружній дорозі в районі Екопарку зіткнулися Toyota Land Cruiser і Lanos. У ДТП загинув підполковник ДСНС в Харківській області Дмитро Азарєнков і його 15-річна дочка Анастасія, які їхали в “Ланосі”. Водій “Тойоти” вижив.
У середу, 21 жовтня, під Харковом на Окружній дорозі в районі Екопарку зіткнулися Toyota Land Cruiser і Lanos. У ДТП загинув підполковник ДСНС в Харківській області Дмитро Азарєнков і його 15-річна дочка Анастасія, які їхали в “Ланосі”. Водій “Тойоти” вижив.
Про це OBOZREVATEL повідомило джерело в правоохоронних органах. Telegram-канал “ВЕХА” пише, що водій Toyota – син колишнього співробітника ДАІ. До того ж чоловік нібито був п’яним (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).
Заступник начальника облуправління ДСНС Анатолій Торяник для “Суспільного” повідомив, що загиблий чоловік – начальник 32-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС Харківщини.
Додамо, що пресслужба ГУ НПУ в Харківській області повідомила, що аварія трапилася близько 06:40 в районі розвилки автодоріг Київ – Харків – Довжанський та Харків – Бєлгород.
“На автотрасі відбулось лобове зіткнення автомобілів ЗАЗ та Toyota. Попередньо встановлено, що іномарка рухалася зі сторони міста Дергачі в напрямку Салтівського шосе. Авто виїхало на зустрічну смугу руху, де зіткнулося з автомобілем ЗАЗ. У результаті автопригоди на місці ДТП загинули 41-річний водій та 15-річна пасажирка легковика ЗАЗ, – вказано в інформації.
У Toyota перебували два чоловіки – 21 та 19 років. Вони не постраждали та відмовилися від госпіталізації. За попередньою інформацією, молодики перебували у стані алкогольного сп’яніння.
🇺🇦 "Я не чекав, поки стане легше. Я просто підписав контракт." Назар — один із…
🤝 Завдяки проєкту «Контракт 18–24», молоді люди можуть приєднатися до лав Національної гвардії та Державної…
💥 "Контракт 18-24" – це добровільна ініціатива для громадян віком від 18 до 24 років,…
Коли інші ще розмірковують, Євгеній вже діє. Йому всього 21 рік, але він точно знає,…
Бути молодим — значить мати вибір. І мати силу змінювати світ навколо. Вероніка зробила свій…
Сила країни — в її людях. І кожен, хто стає до лав ЗСУ — стає…