Жінка била дівчинку за те, що та просилася пограти на дитячому майданчику
У Харкові горе-мати била свою доньку за те, що дівчинка просила довше погуляти на майданчику в парку Шевченка і покататися на гірках. Жінка завдавала удари кулаком в обличчя дитині так, що вона падала на землю.
Свідками інциденту стали випадкові перехожі, які зняли те, що відбувалося, на відео. Про це передає “ТРУХА Харків” у Telegram-каналі.
За словами жінки, яка відпочивала в парку з дитиною і бачила подібне поводження горе-матері з дівчинкою, та при інших людях удавала, ніби все гаразд. Але щойно перехожі відверталися, продовжувала екзекуцію.
“Коли та падала, мати її ще кілька разів била ногою!” – йдеться в публікації.
Також жінка каже, що дівчинка була з явними ознаками уповільненого розвитку.
“Хвора дитина, але каталася на Гірках з великим задоволенням і посмішкою, поки її не стала забирати “мама”, – зазначила вона.
Дівчинка кричала: “мамо, будь ласка, я хочу трохи побути на майданчику”, а у відповідь отримувала сильні удари.
В мережі ролик викликав гнівну реакцію та обурення, як мати може так знущатися з власної дитини. Крім того, жінкам, які знімали на телефон те, що відбувається, також дорікнули в байдужості – мовляв, підійти та зробити зауваження ніхто не наважився.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…