facebook

Українців, які добре зароблять за кордоном, зобов’яжуть платити новий податок

Йдеться про тих, хто працює закордоном.

В Україні є декілька резервів податкових надходжень, зокрема — $12 млрд, які надходять від українців, які виїхали працювати за кордон, розповів в інтерв’ю журналу НВ розповів глава Державної податкової служби Олексій Любченко.

Перший резерв — це $12 млрд, які надходять в Україну від тих людей, які виїхали, на жаль, працювати за кордон. Ці $12 млрд надходять в Україну, з них 11 млрд, але гривень, тобто в 30 разів менше, — задекларовані. Там 100% мають всі подати декларацію, — розповів Олексій Любченко.

Проте наразі про точну ставку оподаткування нічого не повідомляють. Загалом розмова з виданням відбувалася на тему податкових надходжень. Так Любченко розповів, що нині не розглядає малий бізнес і ФОП як джерело податкових надходжень.

Натомість ще одним джерелом податкових надходжень Олексій Любченко назвав реалізацію плану BEPS (Base Erosion and Profit Shifting, — план дій ОЕСР з протидії догляду бізнесу від податків за допомогою виведення прибутку і розмивання бази оподаткування):

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Ще на $90 млрд ми бачимо операції, які підлягають контролю згідно з законом. Там нам треба займатися через міжнародне оподаткування. Ось там і будемо займатися. І під це ми розбудовуємо у межах єдиної юрособи всю нашу концепцію адміністрування. Тому у мене зараз великий виклик — створити підрозділ осіб на 30. Знайти тих людей, які розуміють трансферне ціноутворення, вміють виявляти й руйнувати схеми, розуміють взагалі, що це таке, — додав глава ДПС.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...