Словацький блогер Йозеф Кметьо записав відеозвернення за 6 годин до смерті від коронавірусу. За даними “Радіо Свобода”, через 6 годин після запису ролика Йозеф Кметьо помер у лікарні від COVID-19.
“Ніколи не потрапляйте під вплив людей, які не вірять в коронавірус, і їм подібним. Живим прикладом того, що таке COVID-19, є я”, – сказав Кметьо.
Блогер повідомив, що швидка повинна відвезти його в лікарню через труднощі з диханням.
“Я був би дуже радий, якби ви нарешті всіх тих людей, які не вірять і думають, що коронавірус – це якийсь легкий грип, послали якомога далі. Тому що це неправда”, – сказав блогер.
“Я не знаю, що зі мною буде, але я хотів розповісти про це вам. Не піддавайтеся впливу, бережіть себе”.
Йозефу Кметьо було 47 років.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…