На Чернігівщині знайшли гігантський білий гриб-рекордсмен

На Чернігівщині місцевий житель Дмитро Качура 22 жовтня 2020 року під час “тихого полювання” в лісі неподалік річки Дніпро знайшов справжній “клондайк” білих грибів. І серед них рекордсмена для чернігівських лісів – велетенський білий гриб. Про це повідомляє pik.cn, пише agronews.ua.

Знахідка чернігівця приємно здивувала. Фото рекордсмена Дмитро виклав у Фейсбук.

Навіть зважили його згодом. Вага склала майже 2 кілограми, а якщо точніше – 1 кг та 955 гр. Схожого було знайдено на Львівщині – вагою 1800 гр. Знайшла його Віра Новікова у 2018 році.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Найбільшого білого гриба в Україні — вагою 2,850 кілограма — зірвала на Волині, у Смідинському лісі Старовижівського району, ковельчанка Ніна Феодосіївна Данилюк 20 серпня 2000 року. Але Волинь завжди славилася грибними місцями. На Чернігівщині ж про подібні знахідки поки що не було чути.

Тогоріч у у Сколівському районі на Львівщині знайшли білий гриб-рекордсмен вагою 2,4 кг. І от тепер до рекордсменів долучилася Чернігівщина.

Оля

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

3 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

5 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

7 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago