Жахлива ДТП трапилась 24 жовтня в місті Рівне, по вул. Чорновола, зіткнулися два легковики і маршрутка. В даній ДТП одна людина загинула, 7 травмованих, з яких – 3 дітей.
Жахлива ДТП трапилась 24 жовтня в місті Рівне, по вул. Чорновола, зіткнулися два легковики і маршрутка. В даній ДТП одна людина загинула, 7 травмованих, з яких – 3 дітей.
Про це повідомляє видання ГУ ДСНС у Рівненській області
В одній з машин учасниць ДТП, знаходились 20-річна Ліна, яка працює у Рівненській обласній дитячій лікарні медсестрою в Ортопедо-травматологічному відділенні з своїм чоловіком Юрою та батьками.
Ліна та Юра влітку тільки одружились. На жаль Юра, який їхав за кермом автомобіля помер. Йому було всього 23 роки.
Дівчина та її батьки в лікарні. У Ліни найбільше постраждало обличчя. Потрібні великі кошти на лікування.
Батьки Ліни в важкому стані. Кожного дня їм потрібні чималі кошти на лікування.
На facebook сторінці “Благодійна Організація Благодійний Фонд Люди Милосердя Дубно”, усіх небайдужих просять допомогти матеріально дівчині та її сім’ї.
Сьогодні Вікторія дзвонить і плачучи питає: чи зможу я написати поста та допомогти у поширенні інформації.
Вікторія каже: у лікарні Ліну усі дуже люблять, вона дуже хороша.
Сашуня її також полюбив.
Ліні лише 20років.
Все життя ще попереду.
Просимо по можливості допомогти на лікування Ліні та її батькам.
За РЕПОСТ будемо вдячні!
Реквізити для допомоги:
5168 7554 4317 3626
Скляр Ліна.
Окупований Бердянськ вже четвертий рік перебуває під контролем російської влади. Росгвардія зайняла місто на третій…
Тестові зразки екзоскелетів надійшли до підрозділів нашого корпусу, а їх уже випробовують в логістиці та…
Кожен день війни ти проходиш свій маленький фронт: тримаєш себе в руках, підтримуєш рідних, працюєш,…
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…