В Україні хліб і борошно подорожчають до кінця року на 10-12%, оскільки зерно коштує більше на 20%, ніж рік тому.
“На 4-6% зросте в ціні соняшникова олія, оскільки менший урожай соняшнику, припиниться зниження цін на курятину, на неї відновлюється попит, подорожчають яйця”, – спрогнозував в коментарі “Сегодня” Олег Пендзин.
Економіст Олексій Дорошенко підкреслив, що об’єктивним є лише подорожчання хліба і борошна, оскільки зерно тепер коштує дорожче.
Але ціни на інші товари і послуги підстьобне активне зростання курсу долара, що почалося. Насамперед це позначиться на ліках, в тому числі на українських, оскільки в них є імпортні компоненти.
З цієї причини продовжить дорожчати і паливо. “Але зростання цін на товари повсякденного попиту, передусім на продукти, стримає низька купівельна спроможність населення, тому воно виявиться нижчим, ніж могло б бути – в середньому 1,5% за квартал”, – упевнений Олексій Дорошенко.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…