Categories: Світ

Кількість загиблих через землетрус у Туреччині перевищила 90 осіб

У відділеннях реанімації залишаються дев’ять осіб, стан чотирьох з яких оцінюється як важкий.

Кількість загиблих в результаті землетрусу в провінції Ізмір на заході Туреччини збільшилася до 91. Про це повідомляє Анадолу з посиланням на Управління з упередження і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій при уряді Туреччини (AFAD) в понеділок, 2 листопада.

Зазначено, що з 962 постраждалих 743 виписані з лікарень, лікування 155 осіб триває.

У відділеннях реанімації залишаються дев’ять осіб, стан чотирьох з яких оцінюється як важкий.

Пошуково-рятувальні роботи тривають на завалах п’яти житлових будинків. Кількість громадян, витягнутих з-під уламків, досягла 105.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Також сейсмологи нарахували понад 1 100 слабших підземних поштовхів, причому магнітуда 43 афтершоків перевищила 4.

Нагадаємо, 30 жовтня в Туреччині стався землетрус магнітудою 7. Його епіцентр знаходився в Егейському морі. Головний удар стихії припав на велике місто Ізмір, яке є одним з туристичних центрів країни. Поштовхи відчувалися також в Стамбулі, Чанаккале, Денізлі і Бурсі.

Як повідомлялося, в результаті цього ж землетрусу на грецькому острові Самос загинули двоє осіб. Юнак і дівчина переходили вулицю, коли на них впала стіна.

Оля

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago