У Києві внаслідок хвороби помер воїн Збройних сил України Віктор Давиденко, який у 2014 році добровільно пішов в армію, аби захистити Батьківщину від російської агресії.
У Києві внаслідок хвороби помер воїн Збройних сил України Віктор Давиденко, який у 2014 році добровільно пішов в армію, аби захистити Батьківщину від російської агресії.
Про це на своїй сторінці у Facebook написав офіцер ЗСУ, полковник Анатолій Штефан (Штірліц). Він також зазначив, що у померлого воїна залишилася мати.
“На жаль, врятувати не вдалося… Віктор “Дава” Давиденко, добровольцем прийшов у 2014 році в один з розвідувальних підрозділів 72 ОМБр… Вічна пам’ять, побратиме. Ти був гарним воїном та гарним другом”, – написав захисник.
За словами Штефана, прощання із Давиденком відбудеться біля моргу №2 на вулиці Петра Запорожця 26 у Києві 3 листопада о 12:00. Поховають Героя в селі Вороньків Бориспільського району Київської області.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…