Categories: Україна

Обмін полоненими: Зеленський терміново звернувся до Червоного Хреста

Володимир Зеленський просить Міжнародний комітет Червоного Хреста про допомогу, щоб прискорити обмін полоненими на Донбасі.

Про це Зеленський заявив на зустрічі з головою Червоного Хреста Петером Маурером, передає сайт президента.

Так, сторони обговорили необхідність доступу Червоного Хреста до полонених на тимчасово окупованих територіях, що допоможе їх ідентифікувати.

Крім того, Зеленський подякував Мауреру за координацію в попередніх процесах обміну полоненими та попросив сприяти в отриманні списків людей від іншої сторони для прискорення обміну за формулою “всіх на всіх”.

Оля

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

5 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago