У Польщі розбився молодий українець.
Трагічний інцидент трапився у місцевості Мохув (Опольське воєводство).
Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на opole.tvp.pl, 30-річний громадянин України, який керував автомобілем Fiat Seicento, не зупинився на вимогу поліції й почав утікати.
Під час спроби втечі він на великій швидкості виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з автомобілем Renault. Внаслідок аварії українець загинув на місці. Спроби реанімувати чоловіка успіху не принесли.
Встановлення всіх обставин, які призвели до трагедії, займається Окружна прокуратура в Прудніку.
Як повідомлялось раніше, дві українки загинули в ДТП, яка сталася у Старому Нацпольську (Мазовецьке воєводство) у Польщі.
64-річний громадянин України, який керував DAF, хотів уникнути зіткнення з іншою вантажівкою, яка рухалася попереду: різко повернув ліворуч, але при цьому зачепився за неї кабіною та напівпричепом.
Через це не вдалося уникнути лобового зіткнення з автомобілем, який їхав зустрічною смугою. 4 людини, які знаходилися у салоні Ford Transit, 51-річний житель повіту Червінськ над Віслою, 25-річна жителька Вишограду та дві громадянки України у віці 43 та 48 років, загинули на місці.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…