facebook

Торговельні новинки Польщі в листопаді: взуття як піца, нічні покупки й не тільки

Торговельні мережі починають працювати по-новому і краще пристосовуватися до потреб клієнта.

YAVP.PL зібрав найцікавіші свіжі новинки з різних торговельних мереж Польщі.

Kaufland теж стає цілодобовим

Услід за мережами Biedronka, Lidl та Netto на цілодобовий режим роботи окремі магазини переводить і Kaufland. Вже з 5-го листопада 16 магазинів ціє мережі працюватимуть 24 години на добу. Це відповідь на обмеження, які повязані з епідемією коронавірусу.

Ось перелік тепер цілодобових магазинів Kaufland:

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Бялосток (ul. Bohaterów Monte Cassino 12),

Бидгощ (ul. Ludwika Solskiego 5),

Грудзьондз (ul. Piłsudskiego 10),

Краків (ul. Bratysławska 4 oraz ul. Wielicka 259),

Люблін (ul. Droga Męczenników Majdanka 14),

Лодзь (ul. Kilińskiego 296)

Познань (al. Solidarności 42),

Тихи (ul. Tischnera 1),

Варшава (ul. Batalionów Chłopskich 73, ul. Fieldorfa „Nila” 41 oraz Stalowa 60/64),

Воломін (ul. Wileńska 49),

Вроцлав (ul. Legnicka 62a oraz ul. Długa 37/47),

Живєц (al. Jana Pawła II 7)

Всі інші магазини мережі працюватимуть з 6:00 до 23:00. Крім того, в 56 магазинах Kaufland по всій Польщі з’явилася послуга Click & Collect – можна замовити потрібний товар онлайн і прийти забрати його в стаціонарному магазині в зручний час.

Media Markt

Мережа магазинів електроніки Media Markt запровадила нову послугу, яка дозволяє обміняти вживаний мобільний телефон на подарункову карту. Завдяки цьому, пристрій, який став комусь не потрібним, може знайти нового користувача або ж буде правильно утилізований. Від охочих приймають більшість марок смартфонів.

Спеціаліст магазину проводить їхню оцінку, а отримана сума потрапляє на подарункову карту. Потім ці кошти можна витратити в магазинах мережі на будь-які покупки.

Взуття як піца від мережі ССС

Мережа взуттєвих магазинів CCC у листопаді почала тестувати нову послугу – доставка покупок до дверей клієнта протягом 60 хв з моменту замовлення. Фактично товар доставлятимуть покупцеві як піцу: за короткий час і безпосередньо до помешкання. Це на сьогодні унікальний сервіс, якщо йдеться про магазини взуття.

Нова послуга в листопаді поки що буде доступна тільки у Варшаві, однак вже скоро з неї зможуть скористатися й жителі інших найбільших агломерацій у Польщі. Про невеликі міста й містечка поки що не йдеться.

LPP запустила чат-бот зі штучним інтелектом

Клієнти інтернет магазинів Reserved, Cropp, House, Mohito та Sinsay, що належать польському виробникові одягу LPP, вже можуть скористатися допомогою штучного інтелекту при покупках. Нова послуга дозволяє вирішити 200 найпопулярніших проблем покупців.

Чат-боти можуть поговорити про статус доставки (запрограмовані майже на 30 різних версій), допомагають при проблемах під час покупок та при поверненні товару кур’єром. Самостійно можуть вирішити майже 70% таких справ.

LPP є другою компанією в Польщі, де використовують штучний інтелект під час розмови з клієнтом. Першим стала IKEA.

Rossmann ставить на каси самообслуговування

З другої половини листопада в усіх магазинах цієї мережі буде встановлена принаймні 1 каса самообслуговування. Відтак робити покупки стане швидше. Є й ще одна вигода – працівники магазинів матимуть більше часу на те, щоб порадити щось клієнтам, пояснити їм, як використовувати знижки в мобільному додатку мережі, або вчасно доставляти товари на полиці.

Крім того, каси самообслуговування стануть ще простішими й зрозумілішими. На екранах у три простих кроки клієнти зможуть відсканувати карту лояльності, товари і обрати спосіб оплати. Реклама або якісь додаткові питання не відображатимуться.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...