facebook

“Била головою об стіну, доки не вмер”: з’явилися подробиці вбивства 5-річного хлопчика на Вінниччині(ФОТО)

У Вінницькій області неадекватна 25-річна жінка жорстоко вбила свого 5-річного сина. Страшний злочин горе-матір скоїла на очах у 6-річної сестри хлопчика — зараз з дівчинкою працюють психологи. Сусіди сім’ї кажуть, що помічали за жінкою дивну поведінку, це почалося після пологів. Втім, ніхто і припустити не міг, що вона спроможеться на таке звірство.

Про це розповідає “Оглядач”.

Забили на сполох, коли діти не прийшли до садка і школи

Село Соболівка досі не може заспокоїтися. Трагедія з 5-річним Артемом сколихнула всіх. 25-річна мати на очах у старшої доньки фактично власними руками вбила сина. За словами голови сільради Віри Асауленко, тривогу підняли, коли ні хлопчик, ні дівчинка з цієї родини не прийшли ні до садка, ні до школи.

“Ми пішли до них додому. Мати тримала на руках сина, загорнутого в ковдру. Ручка в нього була вже холодною. Поруч на землі сиділа дівчинка. Видно було, що все, що тут відбулося, на неї подіяло. Вона дивилася в одну точку”, – згадує Асауленко.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Пізніше дівчинка розповіла, що матері не сподобалося, що нібито хлопчик обдер шпалери. Вона стала його душити й бити головою, поки не вбила.

Лікувалася, але недолікувалася

У селі про матір дітей Альону Дацюк говорять по-різному. Одна з місцевих жительок розповіла, що сама Альона родом із цього села.

“Тут жили її батьки, які вже померли. Мати її вела не дуже добрий спосіб життя. А от бабуся була хорошою. Вона працювала тоді тут у колгоспі, була зоотехнічкою, дуже грамотна і хороша жінка. Але нікого з них уже немає серед живих. Альона жила зі співмешканцем, обидві дитини від нього. Тільки от не знаю, чи жили вони разом останнім часом. Він працює на фермі в селі”, – каже жінка.Ще одна місцева жителька Євгенія розповіла, що батька дітей Альона вигнала давно, він багато випивав. “У неї після пологів трапилося щось із психікою. Майже відразу подруга її матері допомогла відправити її в психіатричну лікарню. Але вона там начебто не долікувалася. Тому що її власна подружка поїхала за нею туди до Вінниці й забрала додому. Мовляв, вона нормальна, нічого їй там робити. Ось так вона й жила”, – каже Євгенія.

Жили бідно, але чисто

Хоча в селі за останні років п’ять ніхто за Альоною нічого такого вже не помічав. У садку вихователі не скаржилися. Навпаки, розповідали, що сім’я жила скромно, тому що Альона ніде не працювала. Жила на соціальну допомогу. Але діти завжди були охайно одягнені, доглянуті й нагодовані. У будинку теж прибрано, Альона була гарною господинею.

Старша дівчинка, Діана, у цьому році пішла в 1-й клас. “Мама за ними стежила. Ніколи їх самих удома не залишала. Якщо їхала у справах або до подружки, то обов’язково брала їх з собою. Що з нею трапилося насправді, ми не знаємо. Нині це з’ясовує поліція”, – говорить Асауленко.

У поліції повідомили, що матір узято під варту на два місяці. Зараз вирішується питання з призначенням експертиз, зокрема психіатричної. Якщо провину жінки буде доведено, то їй загрожує від 10 років позбавлення волі.

А 6-річна Діана поки живе з подругою мами Альони. У сільраді вирішують питання про те, де житиме дитина. Можливо, її переведуть до інтернату.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...