facebook

Хвора на рак українка рятує маленьку донечку з ДЦП, боляче дивитися: “Все заради Боженки”

Жінка всіма силами хоче врятувати доньку.

Онкохвора жінка кинула всі сили на лікування хворої дочки. Про це розповіли в сюжеті телеканалу “НТК”.

Повідомляється, що мешканці села Підгайчики Віті Гжибовської поставили важкий діагноз — рак молочної залози з метастазами в печінці. Крім цього у неї народилася дочка Боженка, яка має аномалію розвитку ЦНС.

Через цей діагноз дівчинка не могла самостійно ходити і навіть ковтати їжу. Медики говорили, що Боженка не проживе і півроку, проте Віта вирішила допомогти доньці і власними зусиллями домоглася гарних результатів.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Жінка кинула всі сили заради лікування дочки і вже 6 років доглядає за нею. За цей час дівчинка навчилася самостійно ковтати і пережила кілька операцій. Зараз Боженці необхідні дві операції на легенях і суглобах,

“Вона не ковтала до шести місяців. Я їй масажувала язик. Займалася, їздила на реабілітації. Їздила на консультації до неврологів” – розповіла Віта Гжибовська.

Лікування Боженки забирає у жінки багато сил і вона не може зайнятися власним здоров’ям. Однак Віта думає лише про доньку і хоче всіма силами врятувати її життя. Тому вона звернулася за допомогою до небайдужих людей з проханням допомогти зібрати кошти на лікування Боженки.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...