facebook

Чому сильно випадає волосся — 4 неочевидні причини

Це природний процес, тільки якщо волосся випадає в межах норми.

З проблемою випадіння волосся стикається будь-яка дівчина. Заведено вважати, що в день людина може втрачати до 100 волосків, інформує Ukr.Media.

До основних причин випадіння волосся відноситься міжсезоння, період вагітності і 4 місяці після пологів. Однак, існують і неочевидні причини випадіння волосся.

Любов до зачісок

Якщо ви любите робити зачіски (за винятком кіс), це загрожує випаданням волосся. Вся річ у тім, що зачіски занадто натягують коріння волосся, і воно втрачає свою силу.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Якщо до 30 років ця проблема не сильно відчутна, то після 30 любов до кінського хвоста або пучка може закінчитися випаданням волосся. Тому чергуйте зачіски з укладаннями.

Стрес

Стрес — справжній ворог волосся. Після сварки з близькими або нервового напруження на роботі волосся може випадати цілими клубками.

Звичайно, зовсім прибрати стрес з життя прибрати неможливо, але старайтеся максимально зменшувати його вплив: приймайте магній, займайтеся йогою і медитацією.

Багато цукру

Велика кількість цукру в раціоні піднімає рівень інсуліну в крові. А це послаблює коріння волосся і стимулює його випадання.

Це зовсім не означає, що від цукру потрібно відмовитися зовсім, просто контролюйте його кількість у раціоні.

Дієта

Волосся не любить обмежень у харчуванні, і першим реагує, коли дівчина приймає рішення сісти на дієту.

Пам’ятайте, волосся любить досить жирні продукти: рибу, горіхи, вершкове масло, червоне м’ясо, кисломолочні продукти звичайної жирності. Намагайтеся не обмежувати себе в харчуванні, а просто вибирати здорові і якісні продукти.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...