Відвідування родичів похилого віку бажано відкласти до весни. Онуки і діти можуть хворіти на COVID-19 легко і безсимптомно, але можуть заразити, і це може закінчитися фатально для дідусів і бабусь. Про це розповіла інфекціоніст, доктор медичних наук Ольга Голубовська, передає УНН з посиланням на верифікований МОЗ Telegram канал Коронавірус_інфо.
На питання, чи можна відвідувати родичів похилого віку, Голубовська відповіла:«Я вважаю, що бажано цей процес відкласти до потепління, до весни, якщо це можливо.
Онуки і діти можуть хворіти легко і безсимптомно, але можуть заразити. Через свій спосіб життя діти дуже легко «хапають» різні інфекційні захворювання. Ми всі повинні перехворіти. Ми з вами народжуємося і починаємо зустрічатися з різними збудниками. А для дідусів і бабусь це може закінчитися фатально». Як повідомлялося, міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що Україну чекає важкий період пандемії COVID-19, який триватиме орієнтовно до квітня.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…