facebook

«Ukraińska ku*wa»: поляк, який обізвав українку в потязі, сяде на пів року до в’язниці

Двоє чоловіків назвали українку «кур*ою» та «шматою» у поїзді, який прямував з Перемишля до Вроцлава.

Про це повідомляє InPoland.net.pl, посилаючись на видання “Gazeta Wrocławska”.

Мужчини голосно кричали, що громадянка України повинна стояти, а поляки — сидіти. Через таку поведінку один із них може потрапити за ґрати на пів року. Повні особисті дані обох будуть опубліковані на веб-сайті Вроцлавського районного суду — за умови підтвердження його рішення Апеляційним судом.

Інцидент стався 23 лютого цього року. Ольга Г. поверталася до Вроцлава. Вона купила квиток з вказаним місцем. Але залізниця надала інший вагон, тож місця всім особам з квиткам було недостатньо. Кондуктор спробував вирішити проблему. Він знайшов жінку, яка не придбала квитка з вказаним місцем і попросив її встати. Проте пані повідомила, що вагітна. В результаті хтось із пасажирів поступився їй своїм місцем і обидві жінки сіли — і наша українка, і вагітна полька. Але після цього між пасажирами розпочалася «національна» дискусія.

Сцену спостерігав Адріан К. Він почав коментувати, що вагітна жінка потребує кращого сидіння, ніж українка. А коли той почув від провідника, що це залежить від квитка, він почав вульгарно ображати громадянку України, називаючи її «українською кур…ою та шматою». Потім Адріан почав викрикувати, що полячка буде сидіти, а українка — стояти. Кондуктор перевірив його квиток і сказав повернутися на своє місце.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Чоловік пішов, але через деякий час повернувся зі своїм другом — Мацеєм П. Він показав йому Ольгу з коментарем, що «ця українська к…а досі сидить». Потім почалися нові образи та погрози. Адріан почав говорити, що вб’є Ольгу, як тільки вони доїдуть до Вроцлава. Другий чоловік також вульгарно образив її, сказавши, щоб та збиралася назад в Україну.

Налякана Ольга викликала поліцію і написала заяву на правопорушників. Обвинувачувальний акт у цій справі було направлено до Вроцлава, а вирок був винесений у вересні. Обидва обвинувачені визнали свою провину, хоча стверджували, що Ольга почала ображати матір одного з них. Суд не повірив цим поясненням. Адріана та Мацея звинуватили в образі Ольги Г. «через її національність», а Адріана додатково звинуватили у погрозах.

Якщо вирок набере чинності, Адріану доведеться потрапити до в’язниці на півроку. Другий відповідач повинен буде заплатити штраф у розмірі 2000 злотих. Також обоє повинні заплатити жертві моральну компенсацію — загалом 6000 злотих. Суд також наказав оприлюднити рішення разом із іменами та прізвищами обох чоловіків.

Судове рішення наразі не є остаточним. Тепер справу розглядатиме Апеляційний суд.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...