Categories: ДТП

“Тількu-но відгулялu весілля та їхалu на відпочuнок”: на Львівщuні п’янuй зять судді влeтiв у машuну молодят…

За кермом автівки, яка виїхала на зустрічну смугу був 38-річний житель Львова

За кермом автівки, яка виїхала на зустрічну смугу був 38-річний житель Львова

На Львівщині сталася страшна ДTП, п’яний зять судді на швидкості протаранив автівку молодят, які після весілля їхали на відпочинок.

Про це повідомляють друзі та родичі потерпілого подружжя у соціальних мережах.

Так, стало відомо, що на Львівщині сталася моторошна ДTП, у яку потрапила подружня пара. Відомо, що у селі Бартатів Городоцького району Львівської області автомобіль виїхав на зустрічну смугу у результаті цього протаранив позашляховик та автомобіль ВАЗ у якому і їхала подружня пара.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Зазначається, що за кермом автівки, яка виїхала на зустрічну смугу був 38-річний житель Львова. У ДTП серйозно постраждав 26-річний водій та його дружина, котрі їхали у ВАЗі.

Родичі потерпілих розповіли, що їх звати Андрій та Уляна. Вони у суботу, 18 липня, тільки-но відгуляли весілля та їхали на відпочинок. Також вони зазначають що винуватець ДTП 38-річний чоловік сів за кермо нетверезим. Поліція у нього діагностувати 0,93 проміле алкоголю. За їх даними, він зараз теж у лікарні. Люди побоюються, що чоловіка просто відпустять, оскільки з’ясувалось, що він зять судді.

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago