Порошенко з кримськотатарською делегацією їде до Туреччини – говоритиме про анексію Криму

Президент України Петро Порошенко наступного тижня здійснить візит до Туреччини для участі у Всесвітньому гуманітарному саміті, де порушить питання незаконної окупації Росією Криму та безпрецедентного факту порушення міжнародного права на півострові.

Про це Порошенко заявив під час свого виступу на концерті-реквіємі пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу в Національній опері України.

«У понеділок у Стамбулі на Всесвітньому гуманітарному саміті буду обговорювати ці питання з провідними міжнародними лідерами. До складу делегації я, зрозуміло, включив і високодостойних лідерів кримськотатарського народу Мустафу Джемілєва і Рефата Чубарова. Також у складі делегації буде Джамала», – сказав Порошенко.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Він подякував усім кримчанам, які в надзвичайно складних умовах не переривають свого громадянського та духовного зв’язку зі своєю справжньою Вітчизною – Україною, які не визнали окупаційного режиму і в доступний їм спосіб чинять опір.

«Минулого тижня парламент ухвалив постанову «Про перейменування окремих населених пунктів та районів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя». Ми повернули історичні, в тому числі, і кримськотатарські назви. Поки що це лише декларація, але реальністю вона обов’язково стане після звільнення Криму. Ця війна для України буде завершена тільки тоді, коли нога останнього окупанта покине священну українську землю на Донбасі та в Криму. Але для цього ми маємо бути сильними й непохитними у своїй вірі», – наголосив Глава держави, пише «Укрінформ».

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago