facebook

Локдаун– на носі: стало відомо, коли Україна піде на карантин

Жорсткий карантин готуються ввести на всій території України в кінці грудня – джерела називають навіть конкретну дату – 25 грудня.

Про це стало відомо джерелам “Апострофа” в Кабінеті міністрів. “Дебати щодо того, коли потрібно вводити карантин, тривають. Але, найімовірніше, введення локдауну зсунуть максимально ближче до новорічних свят. Це пов’язано в тому числі і з економічними нюансами”, – відзначило джерело. За його словами, карантин триватиме до Старого Нового року – 14 січня. “Люди і не помітять локдауну – святкуватимуть. Головне, щоб сиділи максимально вдома. Ми розраховуємо, що це дозволить знизити динаміку захворюваності”, – сказало джерело. Що зараз із захворюваністю на коронавірус в Україні В Україні за минулу добу, 23 листопада, зафіксовано 12 287 нових випадків коронавірусу, госпіталізовано – 1 403 особи, летальних випадків – 188, видужало – 8 298 осіб. За весь час пандемії в Україні захворіло – 647 976 осіб, видужало – 299 358 осіб, летальних випадків – 11 263, проведено ПЛР-тестів – 4 279 025. За останню добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано в м. Київ (1 422), Київській (1 089), Дніпропетровській (952), Одеській (865) та Запорізькій (800) областях.

Що таке локдаун Локдаун – жорстка форма карантину, яка обмежує вільне пересування людей як у державі, так і за її межі. У таких умовах функціонувати можуть лише ті організації, які надають необхідні основні послуги і товари (лікарні, аптеки, продуктові магазини і т. ін.). Локдаун вже вводився навесні 2020 року, коли не працював громадський транспорт, були лімітовані можливості пересування людей між містами, не працювали школи, установи, а чимале число українців ізолювалися вдома. Що передбачає повний локдаун – обмеження вільного пересування і соціальних контактів громадян; – закриття практично всіх підприємств, установ і організацій, у тому числі освітніх, розважальних, спортивних, закладів громадського харчування (можуть працювати тільки на доставку або продавати їжу на винос) і т.д.; – переведення співробітників підприємств, організацій і установ максимально на роботу в онлайн-режимі; – закриття кордонів, припинення міжнародного і міжміського сполучення, а також роботи громадського транспорту в межах населених пунктів.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...