facebook

“Закрий рота, к**вa: у Польщі охоронець супермаркету жорстоко побив українця

Скандальний інцидент стався у понеділок, 23 листопада, біля магазину “Бєдронка” на вулиці Йоселевича у Кракові.

Як пoвідoмляє Yavp.pl, охоронець магазину жорстоко побив українця, звинувативши його в крадіжці. Як виявилося пізніше, постраждалий нічого не крав.

Зі слів українця, він прийшов до “Бєдронки” купити подарунок на 15-річчя своєї сестри. За покупки розплатився на безготівковій касі й вийшов з магазину. Дійшов майже до зупинки транспорту, коли його наздогнав охоронець та вдарив по спині й почав хапати за руки.

Після цього охоронець повалив постраждалого на землю та одягнув наручники. При цьому він душив коліном чоловіка, який лежав обличчям в тротуар. Свідками інциденту були перехожі, однак ніхто з них не втрутився.

На прохання постраждалого пояснити, що відбувається, охоронець почав кричати: “Закрий рота к**вa українець”. Після цього він взагалі приснув йому в обличчя газовим балончиком.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Далі постраждалого завели в середину магазину, де виявилося, що він має чек. На місце викликали поліцію. За словами постраждалого, ніхто перед ним не вибачився: ні охоронець, ні керівник магазину.

Пізніше мережа “Бєдронка” висловила жаль з приводу інциденту та повідомила, що охоронець, який безпідставно побив українця, більше не працюватиме в їхніх магазинах.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...