Зеленський захотів витратити гроші з COVID-фонду на допомогу частині українців

Президент Володимир Зеленський зареєстрував законопроєкт, який передбачає спрямування коштів Фонду боротьби з COVID-19 на підтримку підприємцям і працівникам.

Відповідний законопроєкт №4431 “Про внесення змін до статті 28 Закону України “Про Державний бюджет на 2020 рік” було зареєстровано 26 листопада. Про це свідчить інформація на сайті Верховної Ради.

У пояснювальній записці зазначається, що мета проєкту – надання соціальної підтримки застрахованим особам та підприємцям на період дії посиленого карантину, запровадженого для запобігання поширенню COVID-19.

У такий спосіб кошти Фонду боротьби з пандемією і її наслідками можуть направити на заходи з надання:

одноразової матеріальної допомоги працівникам, які можуть втратити доходи у разі повної заборони сфери їх діяльності внаслідок карантину;

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

одноразової матеріальної допомоги підприємцям з метою збереження робочих місць найманих працівників;

одноразової компенсації підприємцям витрат, понесених за сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за найманих осіб.

Оля

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

5 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago