До 27 грудня обов’язково прикривати рот і ніс на робочих місцях, якщо в приміщенні перебуває більше однієї людини — згідно з постановою Ради міністрів, що діє з суботи.
Роботодавець все ще повинен надати працівникам безкоштовні одноразові рукавички або дезінфікуючі засоби для рук. Про це повідомляє InPoland.net.pl. Відповідно до постанови Ради міністрів про встановлення певних обмежень, розпоряджень та заборон у зв’язку із спалахом епідемії, яка набрала чинності в суботу, 28 листопада, і діятиме щонайменше до 27 грудня 2020 року, було прийнято рішення прикривати рот і ніс одягом, маскою чи захисним щитком в наступних місцях: в засобах колективного громадського транспорту;
в громадських місцях, в тому числі: на дорогах і площах, на кладовищах, набережних, бульварах, місцях для паркування транспортних засобів, лісових стоянках;
на території спільної нерухомості;
в комерційних або сервісних об’єктах, в комерційних або сервісних закладах та ринках.
Цей обов’язок існує також на робочих місцях, “якщо в приміщенні перебуває більше 1 людини, а також у комунальних будівлях, призначених для потреб: державного управління, юстиції, культури, релігійного культу, освіти, вищої освіти, науки, освіти, охорони здоров’я, соціальних послуг, банківської справи, торгівлі, гастрономії, поштових або телекомунікаційних послуг, туризму, спорту, пасажирських послуг на залізничному, автомобільному, повітряному, морському або внутрішньому водному транспорті; офіс або соціальна будівля також вважається комунальною будівлею”.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…