У Юлії сталася зупинка серця і дихання
Поліцейська з Буковини потребує допомоги небайдужих громадян – днями вона потрапила в аварію зі своїм напарником і на даний момент перебуває у вкрай важкому стані.
Детальніше про це розповіла колега постраждалих Ірина Солодчук на своїй сторінці в Facebook.
У п’ятницю, 27 листопада, в Сокирянському районі Чернівецької області сталася ДТП – вантажний автомобіль MAN зіткнувся з мікроавтобусом IVECO. В результаті події постраждала 25-річна капрал поліції Новодністровського ВП Юлія Заболотна, а також загинув її 37-річний колега капітан поліції Олег Мартинюк.
Як повідомила Ірина Солодчук, у Юлії сталася зупинка серця і дихання (клінічна смерть), проте лікарям вдалося повернути її до життя. На даний момент дівчина перебуває в реанімації і потребує допомоги небайдужих громадян.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…