Categories: Привітання

Прикарпатка відзначила свій 102-ий день народження

Сьогодні, 4 грудня, свій 102-ий рік народження відзначила жителька міста Долина Козій Ангеліна Іванівна

Прикарпатка відзначила свій 102-ий день народження

Сьогодні, 4 грудня, свій 102-ий рік народження відзначила жителька міста Долина Козій Ангеліна Іванівна.

У житті їй прийшлося пережити роки голодомору, Другу світову війну, післявоєнну відбудову. Народила та виховала Ангеліна Іванівна разом з чоловіком трьох дітей. Але на долю жінки випало велике горе – двох синів мати поховала.

Іменинниці є чим пишатися, вона любляча мама, бабуся, яка має онуків та правнуків, берегиня добра, щастя і сімейного затишку у своїй родині.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
annashchesna

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

7 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago