facebook

“Стан Михайла критичний, він вже не дихає самостійно”: рідні просять щирої молитви за життя хлопця з Львівщини

“Стан Михайла критичний, він вже не дихає самостійно”: рідні просять щирої молитви за життя хлопця.

Михайло Кмиць, якому тільки 25 років перебуває на лікуванні у Мінську, на днях його стан погіршився і вже не сам не дихає. Сам Михайло з села Вороняки Золочівського району Львівської області. Рідні і близькі просять щиро помолитися ха життя хлопця.

“Стан Михайла Кмиця критичний… Друзі! Стан Misha Kmyts дуже погіршився. Хлопець уже не дихає самостійно. Лише щира молитва і надія на білоруських лікарів!!! Наталія Кмиць Питльована тримайтеся! Ми з Вами в молитві, доброму слові…” – пише волонтерка Катя Тихонова.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Мати хлопця Наталія Кмиць Питльована зі свого боку звертається до небайдужих людей про допомогу: “Ми віримо у Ваші добрі і чуйні серця, сподіваємося на Вашу молитву, підтримку та допомогу. Завдяки Вам Михайло одужає і у нього буде щасливе і світле майбутнє. Станом на сьогодні ми в Білорусії на лікування, діаліз, проживання витратили 15.000 тис доларів крім того є ще витрати 1.500 тис. доларів Станом на сьогодні ми маємо на рахунку лише 5.800 тис грн Кошти можна перерахувати на карту у Приватбанк: 5168 7422 0777 5267 (Мама Наталія) Телефон: 067-29-84-529 – Наталія. Допоможіть Михайлові!”

Нагадаємо, Михайло вже 4,5 роки бореться зі страшною хворобою ”Гіпероксалурія 1 типу”. Михайло перестав самостійно пересуватися, щодня приймає велику кількість препаратів, процедур гемодіалізу від яких залежить його життя.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...