Сергій С. у садовому розпліднику крав гроші у інших заробітчан. Витрачав на наркотики та повій. Коли попався, то вбив ножем двох колег. Суд відправив за грати на 25 років. З лікуванням від наркозалежності.
Про це повідомляє InPoland.net.pl, посилаючись на fakt.pl. 38-літній Сергій С. приїхав до Польщі з України, щоб заробити гроші в садовому розпліднику, що в Доброславув неподалік Пулав (Люблінське воєводство). Вдень він працював, а вечорами витрачав усі гроші на горілку, наркоту та проституток. Грошей бракувало. Тож він почав красти у колег. Не попадався і ставав нахабним. Це тривало 5 років. Рік тому вирішив пограбувати своїх сплячих товаришів. Він знав, що здобич буде великою, бо чоловіки мали повернутися додому наступного дня. 2 грудня прокрався до кімнати і почав шукати готівку.
На жаль, один із пограбованих прокинувся. Тоді Сергій С. перерізав йому горло і вбив другого, завдавши 18 ударів ножем у груди. Загиблим було 52 та 32 роки. Покидьок вбив їх за якісь 200 доларів та куртку. Планував втекти в Україну. Але ґ… перемогла залежність — пішов тринькати гроші. Це дало час поліція становила вбивцю і заарештували. Докази були настільки незаперечними, що окружний суд в Любліні справу довго не розглядав. 25 років ув’язнення з лікуванням від залежності. Заяву про умовно-дострокове звільнення зможе подати лише через 20 років.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…