facebook

Родичі травмованого погодилися на донорство після смерті – і врятували чотирьох

Серед врятованих – трирічна дівчинка Уперше в Україні 3-річній дитині, пацієнтці Національного Інституту хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова, провели пересадку нирки.

Про це повідомила у Facebook засновниця ГО “Всеукраїнська платформа донорства “iDonor” Ірина Заславець.

У дитини влітку раптово розвинулася гостра ниркова недостатність. Періодично маляті змушені були робити гемодіаліз, але в такому віці це дуже і дуже погано. Як не прикро говорити, але шанси такої дитинки на нормальне життя були мізерними. У ніч проти 11 грудня лікар Владислав Закордонець з командою видалили уражені інфекцією нирки дитини і пересадили їй донорську нирку. Вона працює, – написала пані Заславець. Донором став 38-річний чоловік, якого напередодні доставили у Київську лікарню медичної допомоги з важкою черепно-мозковою травмою. Після марних спроб врятувати пацієнта консиліум лікарів діагностував смерть мозку.

Трансплант-координаторка пішла на розмову з рідними, й дружина та вагітна сестра пацієнта погодилися, аби він став посмертним донором

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Так 3-річна дівчинка та 50-річний житель Київської області отримали по нирці, печінку пересадили 59-річному чоловікові, а серце померлого б’ється в грудях 34-річного чоловіка, який без пересадки мав дуже мало часу. Кілька місяців тому він став батьком.

Світла пам’ять донору… Глибокі співчуття родині… Дякую за ваше найважче у житті рішення, яке подарувало надію іншим, – написала також Ірина Заславець.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...