Categories: Події

Після блискучого виправдання Марківа італійці зняли на Донбасі фільм про нацгвардійця

У районі операції Об’єднаних сил на Донбасі італійці зняли документальний фільм “Crossfire” про військовослужбовця Національної гвардії України Віталія Марківа. Це сталося після того, як його виправдали в Мілані.

У районі операції Об’єднаних сил на Донбасі італійці зняли документальний фільм “Crossfire” про військовослужбовця Національної гвардії України Віталія Марківа. Це сталося після того, як його виправдали в Мілані.

Зйомки проходили з ініціативи італійських журналістів із залученням бійців Нацгвардії і однієї з українських кінокомпаній, повідомили в пресслужбі штабу ООС.

Основною тематикою та ідеєю фільму було висвітлення подій і обставин, що стосуються загибелі журналістів Андре Роккелі і Андрія Миронова в 2014 році і Марківа, який був помилково звинувачений у причетності до інциденту. Разом зі знімальною групою в зону ООС прибув і Марків.

“Італійські колеги поставили собі за мету показати всьому світу правду – і я з задоволенням допомагаю їм це зробити. Разом зі знімальною групою ми побували в місцях, де йшли запеклі бої, вони побачили і зняли той будинок, в підвалі якого рятувався від обстрілів їх колега Андреа Рокеллі. Особисто для мене цей фільм – ще один доказ моєї непричетності до злочину, за яке мене несправедливо засудили і протримали у в’язниці майже три з половиною роки”, – розповів Марків.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Протягом декількох днів знімальні групи працювали на різних локаціях, а також спілкувалися з гвардійцями, щоб отримати повну і об’єктивну картину того, що сталося, і донести як до італійського суспільства і української громадськості, так і до світової спільноти в цілому.

“Цей фільм – про правду і про реальний стан справ. Це наша відповідь різноманітним фейкам, недостовірній інформації та спотворенню фактів. А ще для нашої знімальної групи це своєрідна справа честі – завершити зйомки цього фільму і показати його всьому світу в пам’ять про нашого колегу і друга Андреа Рокеллі, який загинув тут шість років тому. Адже частина нашого документального фільму присвячена фактично похвилинному відтворенню події травня 2014 року і в той день, коли Андреа загинув”, – зазначив режисер фільму Лоренцо Станцані.

annashchesna

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

5 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago