facebook

“Засипле снігом та заллє дощами”: синоптики розповіли, якою цього тижня буде погода в Україні

Цього тижня Україну заллє дощами і засипле мокрим снігом. У першій половині очікується похолодання до -2° вдень, а потім за кілька днів потеплішає до +11°. У неділю українців порадує сонце.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: У понеділок, 21 грудня, практично по всій Україні буде похмуро. Сонце визирне тільки в Луцькій, Запорізькій, Дніпропетровській та Чернівецькій областях. Температурний мінімум вдень складе -3°, а максимум +3°.

У вівторок в Україні визирне сонце і температура почне знижуватися. У Харкові очікується ясна погода весь день. Незважаючи на мінливу хмарність у Львові пройде злива, а в Івано-Франківську – сніг.

У середу сніг і зливи накриють західний і частину центрального регіонів. У західних областях потеплішає: температура сягне +5°, в той же час в інших регіонах продовжиться похолодання з температурою до -1° вдень.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У четвер знову потеплішає і опади накриють всю країну. І якщо в західному регіоні пройдуть зливи, то в центральних – мокрий сніг, а на півночі – справжні снігопади.

У п’ятницю дощі продовжаться. В Україні потеплішає до +11°. У Дніпрі та Чернівцях очікуються зливи.

У суботу дощі відступлять на південь і схід країни. В інших регіонах визирне сонце. Правда, температура знову почне падати і в деяких регіонах опуститься до -1° вдень.

У неділю погода налагодиться: по всій країні вигляне сонце, а опади відступлять. Українців чекає хмарна погода з проясненнями і температурою до +2°.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...