facebook

Суд визнав неосудним батька, який зарізав в полі 7-річного сина

Батько завдав сину понад 100 ножових поранень.

На Чернігівщині визнано неосудним чоловіка, який жорстоко вбив свого 7-річного сина.

Про це повідомила прес-служба Чернігівської обласної прокуратури. Згідно з інформацією, досудове розслідування завершено у резонансному кримінальному провадженні про вбивство батьком свого 7-річного сина. Встановлено, що підозрюваний на період вчинення злочину перебував у стані неосудності. За своїм психічним станом у теперішній час підозрюваний становить значну суспільну небезпеку для оточуючих, не може брати участь у проведенні слідчих дій та у судовому розгляді кримінального провадження. Також він потребує застосування примусових заходів медичного характеру, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 18 грудня до суду направлено клопотання про застосування до чоловіка примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги із суворим наглядом.

На даний час до підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді поміщення до закладу з надання психіатричної допомоги в умовах, що виключають його небезпечну поведінку, – поінформували в прокуратурі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...