facebook

Соцмережі: у Франківську водій маршрутного автобуса вдарив в обличчя жінку

Як повідомляється у соціальній мережі, водій автобуса №22, не дочекавшись поки в салон зайде жінка з коляскою, закрив двері і поїхав.

На той момент у салоні залишився син жінки, яка намагалася зайти. Згодом, водій облаяв невдоволену такою ситуацією жінку та вдарив її в обличчя:

“На зупинці Бастіон водій 22 автобуса, не дочекавшись доки я з коляскою зайду в другі двері, закрив їх і поїхав з моїм сином в салоні. Автобус під’їхав, водій відкрив другі двері, ми з сином і з коляскою, в якій менша була, якраз хотіли заходити, але водій не дивиться в дзеркала,мабуть його цьому не навчили.

Він закрив двері і поїхав з дитиною в салоні, добре що малий підбіг і сказав, що мама на зупинці. Коли я догнала автобус, щоб забрати дитину, почула від водія багато ненормативної лексики. Коли водій почав мене ображати, я зайшла в салон та ще й отримала від водія кулаком в обличчя за те що захищала себе і дитину.

Хочу щоб дана особа була звільнена і позбавлена права перевозити людей Ситуація трапилася в 14 20 на зупинці Бастіон фото номерів автобуса додаю АТ1692СА Нажаль фото водія немає”, – розповіла Маряна Калиняк-Гарматій.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...