facebook

Патрульна не стримала сліз, коли розповідала ТСН про дівчинку Альбіну, яку родичі не хотіли пускати додому (ФОТО)

«Я дуже нещасна: через мене у всіх трапляються – біди», – каже дитина.

Резонансна історія про 9-річну дівчинку, яку цілу ніч провела на вулиці, бо її не пускали додому, отримала загальноукраїнський розголос. Анна Махно у матеріалі для ТСН подає нові деталі. Виявляється, дівчинку звати Альбіна. Вона була голодна і змерзла, коли її в темряві на лавці помітив чоловік, який повертався із нічної зміни додому. Він і викликав поліцейських.

Патрульна Світлана Колядич не може стримати емоцій, коли розповідає про події тієї ночі. Виявляється, чоловік, який не пускав дівчинку в квартиру не їй навіть вітчимом. Просто Альбіна там мешкала у нього з мамою, але недавно мама Альбіни десь поділася. Як припускається «запила». «В помешканні безлад, розкидані речі», – каже поліцейська.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Можна уявити чого натерпілася Альбіна блукаючи голодною по нічному місту під дощем.

Однак, виявляється в Альбіни є ще й бабуся, яка живе «на Боярці», проте й вона не надто рада бачити внучку. Як каже дівчинка: «Я дуже нещасна: через мене у всіх трапляються біди»

Так чи інакше, але тепер дівчинкою займуться органи опіки. Як каже Інна Самолюк – керівник відділу служби в справах дітей: «Вихідні Альбіна проведе у бабусі. Потім ми будемо шукати родину, в яку тимчасово влаштуємо Альбіну вже до вирішення її подальшої долі»

Вочевидь, опіку над дівчинкою в подальшому візьме держава.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...