Клієнти хоч і нарікають на низьку вартість (1,5 гривні за кілограм), але потік мішечків зростає щодня, йдеться в сюжеті ТСН
“Головне, щоб пакети всередині були чисті, щоби не було сміття“, – пояснює збирач відходів Віктор Іванович, який у своєму вагончику приймає пластикові пляшки, макулатуру, картон, а тепер іще й целофан.
“Деякі вже приносять по 5-6 кілограм, а спочатку по півкіла носили, так що процес іде“, – розповідає власник пункту прийому.
Нагадаємо, з 1 листопада у більш ніж 100 пунктах Київміськвторресурсів приймають поліетиленові пакети по 1,5 гривні за кілограм. Розташування пунктів прийому можна подивитися на карті.
До них можна здати кольорові поліетиленові пакети, також білі та прозорі, з ручками, без ручок, типу “маєчка”, ті, в які продають їжу, одяг та інші побутові речі. Пакети мити не потрібно, головне, щоб там не було залишків сміття.
Обвал гривні? Експерти спрогнозували, скільки невдовзі коштуватиме долар. Здорожчання готівкового долара очікується вже до кінця…
У 2025 році чорнобильці зможуть отримати надбавки до пенсій в розмірі 2361 грн. Про це…
В Україні вже почали вручати повістки через пошту. Але суттєве покращення мобілізаційного процесу поки не…
Погода у грудні в Україні дійсно дивує. Спершу сонячно, потім захурделить чи заллє дощами. З…
Нововведення обіцяють принести значні зміни, які позитивно позначаться на кожній родині та допоможуть виховувати нове…
Недотримання цієї вимоги може призвести до неприємних наслідків, включаючи повернення незаконно виплачених коштів Для багатьох…