Клієнти хоч і нарікають на низьку вартість (1,5 гривні за кілограм), але потік мішечків зростає щодня, йдеться в сюжеті ТСН
“Головне, щоб пакети всередині були чисті, щоби не було сміття“, – пояснює збирач відходів Віктор Іванович, який у своєму вагончику приймає пластикові пляшки, макулатуру, картон, а тепер іще й целофан.
“Деякі вже приносять по 5-6 кілограм, а спочатку по півкіла носили, так що процес іде“, – розповідає власник пункту прийому.
Нагадаємо, з 1 листопада у більш ніж 100 пунктах Київміськвторресурсів приймають поліетиленові пакети по 1,5 гривні за кілограм. Розташування пунктів прийому можна подивитися на карті.
До них можна здати кольорові поліетиленові пакети, також білі та прозорі, з ручками, без ручок, типу “маєчка”, ті, в які продають їжу, одяг та інші побутові речі. Пакети мити не потрібно, головне, щоб там не було залишків сміття.
На міжбанку американська валюта піднялась на 12 копійок до 41,44-41,46 грн/долар (купівля-продаж). Як інформує "Кореспондент",…
У Мережі з'явилося чимало відео, де українці висміюють нову ініціативу нардепів За зберігання дров без…
Як зараховується стаж роботи, якщо працював за кордоном Українцям, щоб вийти на пенсію потрібно напрацювати…
Українцям розповіли все про виплату однієї тисячі гривень, як оформити Виплата 1 тис. гривень: розробляється…
Останніми роками цифровізація документообігу в Україні розвивається семимильними кроками. Серед іншого в мобільному застосунку «Дія»…
Ракетно-дронові удари РФ скоротили потужності виробництва електроенергії в Україні. І російські удари, очевидно, продовжаться. Які…