facebook

На Рівненщині 95-річна жінка віддає пів пенсії військовим

У Рівненській області мешкає одна з найповажніших за віком волонтерок України. 95-річна Наталія Гошт вже понад 5 років допомогає українській армії.

Як повідомляє ТСН, жінка стала “Людиною року-2020”. Наталія Гошта мешкає у селі Довговоля Володимирецького району Рівненщини. У липні їй виповнилося 95. Вона є однією з найстаріших волонтерок регіону.

Уже понад 5 років вона допомагає різним підрозділам Збройних сил України. На потреби армії від самого початку війни на сході пані Наталія віддавала половину своєї пенсії. “1770 гривень. Думаю, мені й тих рублів вистачить. Тисячу взяла, тих п’ять “двійок”, та й принесла. Поклала, а він встав і фотографує. Потім всі знали, що я дала гроші солдатам”, — розповіла Наталія про те, як стала волонтеркою.

Цього року, розповідає жінка, їй не вдалося допомогати грошима як раніше, тож вона стала допомогати продуктами: смаколиками, салом, консервацією. У 2017 році жінка стала почесною волонтеркою України та отримала медаль.

Жінка живе сама, своїх дітей не має. Разом з чоловіком виховували його 4-х дітей від першого шлюбу, де він овдовів. Пані Наталія мріє дожити до перемоги і відсвяткувати її з бійцями. Вона говорить, що їй не шкода грошей, аби тільки швидше закінчилася війна.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...