facebook

На ринку під Житомиром помер підліток, якого заховали після ДТП

На ринку в Бердичеві Житомирської області знайшли ледь живого 16-річного хлопця, який помер на руках у медиків. На підлітка наїхав мікроавтобус, а водій заніс його на ринок і поклав під один із прилавків.

На ринку в Бердичеві Житомирської області знайшли ледь живого 16-річного хлопця, який помер на руках у медиків. На підлітка наїхав мікроавтобус, а водій заніс його на ринок і поклав під один із прилавків.

Про це свідчать записи з камер відеоспостереження, сказано в сюжеті ТСН. До того ж спочатку поліція переконувала рідних, що хлопчик – Андрій Крамар – помер від серцевої недостатності, хоча на тілі були сліди серйозних забоїв (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Родичі підлітка розповіли, що того ранку Андрій їхав на велосипеді до матері в село. Із собою в нього було посвідчення інваліда, через яке в поліції спочатку вирішили, що хлопець помер своєю смертю. “Сказали, що у нього серце слабке”, – розповіла сестра загиблого Олена Павликовська

Однак рідні підняли шум, оскільки, за їхніми словами, на тілі не було живого місця. “У нього повністю живіт був синій. Рука повністю до м’яса здерта, потовчена, нога вивернута”, – описала каліцтва Олеся Оркуша, тітка загиблого.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Відомо, що ще живого хлопчика знайшли продавці, які вранці прийшли на зміну. Як дитина опинилася на ринку, вони не знали.

Правоохоронці проаналізували записи з камер і побачили, що на підлітка наїхав мікроавтобус.

“Водій транспортного засобу після наїзду на юнака переніс тіло в інше місце, на територію центрального ринку, і залишив його там”, – повідомили копи.

Водієм виявився один із власників торгової точки на ринку. Поліція повідомила йому про підозру й відпустила.

Сам підозрюваний стверджує, що хлопця не збивав, а навпаки – переніс у безпечне місце.

Рідні хлопчика наполягають, що якби водій відразу викликав швидку, дитина могла б залишитися живою. За даними судмедекспертизи, смерть потерпілого настала через розрив печінки та внутрішній крововилив.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...