facebook

Їхав велосипедом до матеоі: деталі трагічної загибелі 16-річного Андрія на Житомирщині

Рідні кажуть: на тілі дитини не було живого місця.

На ринку в Бердичеві Житомирської області знайшли ледь живого 16-річного хлопця, який помер на руках у медиків. На підлітка наїхав мікроавтобус, а водій заніс його на ринок і поклав під один із прилавків.

Про це свідчать записи з камер відеоспостереження, сказано в сюжеті ТСН. До того ж спочатку поліція переконувала рідних, що хлопчик – Андрій Крамар – помер від серцевої недостатності, хоча на тілі були сліди серйозних забоїв.

Родичі підлітка розповіли, що того ранку Андрій їхав на велосипеді до матері в село. Із собою в нього було посвідчення інваліда, через яке в поліції спочатку вирішили, що хлопець помер своєю смертю. «Сказали, що у нього серце слабке», – розповіла сестра загиблого Олена Павликовська. Однак рідні підняли шум, оскільки, за їхніми словами, на тілі не було живого місця. «У нього повністю живіт був синій. Рука повністю до м’яса здерта, потовчена, нога вивернута», – описала каліцтва Олеся Оркуша, тітка загиблого.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Відомо, що ще живого хлопчика знайшли продавці, які вранці прийшли на зміну. Як дитина опинилася на ринку, вони не знали. Згодом камери спостереження засвідчили: Андрій переїхав бус. Водій, замість допомогти, просто переніс юнака на територію ринку і залишив, уточнили у поліції. Водія знайшли одразу. Він має ятку на ринку. Після вручення підозри чоловіка відпустили.

Рідні хлопця при цьому переконані: якби дитині надали відразу допомогу, Андрій жив би. А так помер через розрив печінки та внутрішній крововилив. Водій натомість каже, що він не винен. Проте, якщо його провину доведуть, може сісти за грати на термін до 8 років.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...