facebook

У МОЗ розповіли на яку допомогу від держави модна розраховувати при COVID-19

При захворюванні на коронавірусну хворобу в Україні для громадян передбачений певний “пакет” держдопомоги з компенсацією витрат на лікування, але тільки в певному випадку.

Про це розповів заступник глави МОЗ, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в інтерв’ю “Фактам”. Він уточнив, що компенсаторні механізми по покриттю витрат на препарати та процедури хворому не передбачаються, якщо лікування проходить амбулаторно під наглядом лікаря. При цьому пацієнту з COVID-19 оплачують лікарняний. “Але якщо є показання для госпіталізації, то за програмою медичних гарантій повинні бути повністю покриті витрати на лікування пацієнта, який перебуває в стаціонарі та у реанімації”, – зазначив Ляшко.

Також заступник міністра розповів про випадки, коли лікарня “потрапила в перелік “ковідних” і туди госпіталізують пацієнтів, однак медзаклад не уклав контракт. “І потім з’являються репліки в соціальних мережах, що там примушували купувати певні ліки, хоча МОЗ каже, що все покриває з державного бюджету. Ми на подібні ситуації намагаємося реагувати, розбиратися і не допускати їх надалі”, – запевнив Ляшко.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...