facebook

Субсидія по новому: в Україні почали діяти нові правила

Від початку року управління соціального захисту припиняють прийом громадян. Тож заяву для отримання субсидії відтепер потрібно передати до місцевої громади, поштою або в онлайн через офіційний сайт або у додатку “Дія”. Про це 2 січня йдеться в сюжеті ТСН.

У Мінсоцполітики зазначають, що це пов’язано з реформою децентралізації. У громадах вже створені соціальні підрозділи, які повинні будуть такі заяви від людей приймати і не лише для виплати субсидії, а й ще 67 видів допомог. Водночас для тих людей, які вже в програмі, нічого не змінюється. Крім того, посилять контроль за одержувачами субсидій. Перевірки буде проводити Мінфін у три етапи. Якщо субсидію призначили, а після виявили порушення, всі виплати доведеться повернути державі.

Субсидію не отримують: власники будинків від 200 квадратних метрів і квартир від 120 квадратних метрів; власники машин, яким до 5 років; ті, хто робив покупки дорожче 50 тисяч гривен; ті, хто не платить єдиного соціального внеску. Раніше в Мінсоцполітики запевнили, що одержувачі субсидій не відчують зростання комунальних тарифів.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...